Wie is wie

Wil je een vraag stellen aan een van onze bestuursleden?
Op deze pagina vind je hun contactgegevens.

Eddy Exelmans, voorzitter
Dries 45, 2230 Herselt
014 54 90 81
eddy.exelmans@heemkring-averbode.be

Marcel Van Diest, erevoorzitter
Westelsebaan 176 bus 4, 3271 Averbode

Kjell Corens, ondervoorzitter
Dijk 6, 3272 Testelt
kjell.corens@heemkring-averbode.be

Glenn Geeraerts, secretaris
Martensstraat 38, 3271 Averbode
glenngeeraerts@gmail.com

Roel Jans
Hoevebeemden 10, 3272 Testelt
roland.jans@skynet.be

André Mattheus
Poelberg 52, 3272 Scherpenheuvel
andre.mattheus@skynet.be

Herman Mattheus
Poelberg 52, 3272 Scherpenheuvel
herman.mattheus@gmail.com

Guido Peeters
Vorststraat 65, 3271 Averbode
peetersguido@yahoo.com

Wilma Peeters
Martensstraat 16, 3271 Averbode
013 77 46 00
wilmapeeters@skynet.be

René Schuer
Park ter Heide 4, 3271 Averbode
reneschuer@skynet.be

David Swinnen
Goede Weide 5, 3270 Scherpenheuvel
david.swinnen@telenet.be

Marcel Van Gossum
Boonstraat 3, 3271 Averbode
marcel@celdekor.be

Nico Wevers
Martensstraat 16, 3271 Averbode
nico.wevers@telenet.be

Herman Wollants
Kasteelstraat 3, 3272 Testelt
herman.wollants@heemkring-averbode.be